Büyükelçi İpek’ten din görevlilerine “gül” jesti.

Danimarka Türk Diyanet Vakfı

Haberler

Büyükelçi İpek’ten din görevlilerine “gül” jesti.

Vakıf hizmet binasında yapılan din görevlileri çalışma toplantısında bir ilk yaşandı. Camiler ve Din Görevlileri Haftasına rastlayan toplantıya katılan Büyükelçi U. Kenan İpek, din görevlilerine gül takdim ederek haftalarını tebrik, hizmetlerini takdir etti. Yapılan jest karşısında mutluluklarını dile getiren din görevlileri, Din Hizmetleri Müşavir Vekili Bekir Demir’e teşekkürlerini iletti.

Büyükelçi İpek, din görevlilerinin oldukça zor bir görevi yerine getirdiklerinin altını çizerek, vatandaşlarımızın görevlilerin yaptıkları hizmetlerden hoşnut olduğu haberlerinin kendisine ulaştığını ve bundan da büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade etti. Müsteşar Azra Akıncı ile birlikte toplantıya katılan İpek, programının elverdiği ölçüde cami ve kültür derneklerimizi ziyaret etmeyi planladığını söyledi.

Mevlid-i Nebi Haftası hazırlıklarına başlayan Din Hizmetleri Müşavirliği ve din görevlileri, üç ayrı adada yapılacak programların içeriğini zenginleştirmeyi hedeflerken katılımcılara da küçük sürprizler yapmayı planlıyor. 

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde Yorum Yazın
Adınız
E-posta
Yorum
 

Aktif Ziyaretçi : 4
Dün Tekil : 371
Bugün Tekil : 276
Toplam Tekil : 716899